היי אימוש, מתלבטת מה לרכוש, המבחר גדול והקניה דרך אתר… ואיך בוחרים מידה נכונה?  מתלבטת לגבי המידה?… אנחנו מכירות את ההתלבטויות והתחושות שלך.
אז בשביל שהרכישה הזו תהיה הצלחה יצרנו עבורך את “קודם מודדת”.

רק אחרי שתמדדי את הפריט תרכשי אותו במחירו הרגיל, בנתיים תוכלי למדוד אותו אצלך בבית, מול המראה והתאורה הטבעית שלך ורק אז להחליט אם את מאמצת אותו לארון שלך.

איך זה תכל’ס עובד?
בדף הפריט תוכלי ללחוץ על כפתור “רוצה קודם למדוד” , הפריט יעבור לעגלת הקניות ומחירו של הפריט שתרצו למדוד יהיה שונה ונמוך מהמחיר הרגיל.
לאחר שסיימת להוסיף לעגלה כל מה שתרצי לרכוש ו /או למדוד ושילמת, נארוז ונשלח לך את כל ההזמנה, תוכלי למדוד בבית.

אחרי שמדדת, הבטת בעצמך בראי, הרגשת את הבד וראית שהגוון של הבד מחמיא לך, תוכלי להיות שלמה עם עצמך ולהחליט מה נשאר אצלך ומה חוזר אלינו.

 נצור איתך קשר אחרי שהמשלוח יגיע אליך, נשלים את התשלום עבור מה שאת מבקשת לרכוש ואת הפריטים שתרצי להחזיר נדאג ששליח יבוא ויאסוף ממך.

שאלות שבטח יש לך

את יכולה לבחור עד 10 פריטים.

נוכל לשלוח אליך 2 מידות וכמובן נשוחח לפני שהחבילה תצא ונדייק את המידה.

לפי המחירים והמבצעים באתר בקיזוז הסכום שכבר שילמת.

כן. אבל במידה וסכום ההזמנה יהיה 489 ש”ח ומעלה המשלוח יהיה חינם!  משלוח חינם יהיה של הפריטים שחוזרים אלינו או זיכוי של המשלוח ששילמת כשעשית את ההזמנה.

את מודדת בכיף שלך מול המראה שלך ולאחר יומיים, נהיה בקשר טלפוני ותוכלי לעדכן אותנו מה החלטת להשאיר מהפריטים ומה תרצי להחזיר.

אנחנו שולחות את השליח אליך בתאום איתך שיאסוף את הפריטים.

 רק לאחר שמדדת והחלטת שאת מעוניינת בהם!

לא, רק לפריטים מסוימים. כרגע לקולקציות חולצות, שמלות, מכנסיים וחצאיות

אם לאחר 30 יום מיום קבלת הפריטים לא תשלמי עבור הפריטים שלקחת למדידה נשלח לך דרישת תשלום מלאה עבור ההפרש בין הסכום ששילמת למחיר הרגיל.

במידה ויש לך עוד שאלה את מוזמנת ללחוץ על כפתור יצירת הקשר ושרות הלקוחות שלנו ישמח לסייע.

והנה כמה מילים שרשמה עירית הראשונה שהזמינה את השרות המדהים הזה לעצמה כמה שבועות לאחר לידה:

השירות של יפעת פשוט מעולה בצורה נדירה. היא נגישה, נעימה, זמינה, סבלנית ומקצועית. אני מאוד מרוצה מבגדי ההנקה הנוחים שהפכו את ההנקה להרבה פחות מסורבלת בשבילי. רכשתי את “קודם מודדת ” שזה אומר שיפעת שלחה לי פריטים שבחרתי באתר, מדדתי בנוחות בבית, השארתי מה שמתאים והחזרתי את מה שלא. הכל היה פשוט, נוח ועבד חלק. יפעת עזרה לי בבחירת המידות והציעה לי פריטים בהתאם למה שחיפשתי. באמת שזה שירות פשוט מושלם לאמא לניובורן שמתעייפת רק מלחשוב על לנסוע לחנות ולמדוד בה “

וגם רים מבית ג’אן הוסיפה:

“חוויית קניה יוצאת מהכלל 🥰 “יפעת היקרה רוצה להודות לך על השירות האדיב וחוויית קניה יוצאת מהכלל , ממש היה לי כיף להשתמש בשירות “למדוד בבית” , שירות מעולה מהיר ויחס אישי נפלא . כמובן אוסיף ואגיד שחולצות ההנקה שרכשתי מהממות , אופנתיות ויפות והכי נוחות ונגישות להנקה , כך שהרווחתי מכל הכיוונים . שוב תודה. רים”