אודות

IMAHOT - חנות בגדי הריון בגדי הנקה הגדולה בישראל

שלום,

העסק הזה, IMAHOT, הוא סיפור חיי. כרוכים בו ההריונות שלי, הלידות שלי, חוויית ההנקה וגידול הילדים שלי – כל הארבעה, תוך שאני רואה אותם פורחים מול עיניי. העסק הזה, במילה אחת, הוא חוויית האימהות.

אתר זה הוא כמעין מלתחה שלי, ארון הבגדים האישי שלי. הוא מלא בעיצובים ויצירות שלי, אשר קרמו עור וגידים כתוצרים של שנות ניסיון רבות, של החיפוש הבלתי פוסק אחרי השילוב הקסום הזה של הרגשת נוחות ביחד עם מראה נפלא – (כולנו הרי מחפשות את זה, לא? ) – ושל הכמיהה האישית שלי לחלוק את הרעיונות שלי עם כל אחת ואחת שעדיין מחפשות את אותו הדבר.

החוויה המקוונת באתר IMAHOT קשורה כולה בנשיות. הגלישה בטוחה, כך גם הקניה ומדיניות ההחלפה וההחזרה נתפרו בדיוק עבור קהל נשי. המטרה היא שמרגע שנכנסת בשערי האתר, את לוקחת הפסקה מעומס היומיום, את משוטטת בעולם שכולו נשיות.

כאשר את מסיירת בינות לדפי האתר, סוקרת את המוצרים, את בעצם מציצה אל תוך החלום שלי – החלום להלביש אותך בבגדי ההריון הטובים והמתאימים ביותר, חלום היצירה, החלום לחלוק, החלום למצוא את אחוות האחיות  שקיימת בין נשים, בין אימהות.

את כאן, איזה כיף! קחי את הזמן, דפדפי לך בסיפור מסלול חיי, הביטי אל תוך ארון הבגדים שלי, תאפשרי לעצמך להרגיש אישה. אם תמצאי משהו שיגרום לך לחוש נוחות ולהרגיש יפה – זו תהיה תרומתך להגשמת החלום שלי.

שלך באהבה,
יפעת לוי

למותג סטודיו נגיש ונעים בקיבוץ עין כרמל, חנות לבגדי הריון, בגדי הנקה והפריטים המשלימים המופיעים באתר להריון והנקה.
מומלץ לתאם הגעה.

האתר מוקדש לכן אימהות